Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 4987 - Összes Válasz: 5

Bejegyezte: Cinka 2011/12/05 11:50:01


2011 legködösebb hétvégéjén Csimpi hosszú lépteit követve belevágtunk a Gerecse kékcsíkos útjaiba. Elmondhatatlanul sok(féle) élményben volt részünk, így meg sem kísérlem elejétől végéig elmondani, volt köztünk nálam nagyobb mesemondó is, hadd szóljon :-)

Valódi félnomád kiscsoportos elmélyülés volt ez, a meseszép kilátást határtalan fantáziánkra bízta a köd, zúzmarazáporban és valódi esőben is volt részünk. Csimpi betyáros vacsorát főzött nekünk a házigazda zsörtölődős bányásztragédiáit hallgatva. Volt, aki lelkesen felmászott a kilátópontba, hogy elképzelhesse az esztergomi Bazilika látványát, miközben páran első nekifutásra elkeveredtünk...

Találkoztunk Gandalffal, hajtóvadászattal, kipróbáltuk az ismert fekete színű gyógynövénypárlat végtagfájdalmakat enyhítő hatását, meghajtottuk fejünket egy ifjú pár első találkozását hirdető kőtábla előtt...

Nem sorolom tovább. Ha nem lettem volna ott, most biztosan sírdogálnék, hogy kihagytam, így csak néha nyerítek föl a röhögéstől, ha visszagondolok És bíztatom a macskámat: tanítson meg dorombolni, hogy amikor legközelebb hasonló lazító masszázsban lesz részem, méltóképpen fejezhessem ki az érzéseimet

Köszönöm, Csimpi, és mindenki, aki osztozott ezen a hétvégén! Jó volt Veletek. Íme egy pár kép:

https://picasaweb.google.com/orsi.mathe/KodosGerecseCsimpivel?authuser=0&authkey=Gv1sRgCP3aif7TjZWonAE&feat=directlink





--------------------------------------------------------------
Ha mindig azt teszed, amit eddig is tettél, akkor mindig azt kapod, amit eddig is kaptál.




Bejegyezte: SzGabor - 2011/12/05 13:00:21


Érzem minden porcikámban de nagyon jó volt.

Köszönet mindenkinek aki eljött

Képeim:

https://picasaweb.google.com/111772450521904381162/Gerecse20111224?authkey=Gv1sRgCJHu6v_Wp5vrywE

A lap tetejére




Bejegyezte: Marcell - 2011/12/07 12:05:05


Sőt megyek tejért!


Gerecsere itt 





--------------------------------------------------------------
Ne makacskodj. Forogj együtt a földdel.
A lap tetejére




Bejegyezte: jandik - 2011/12/08 10:31:58


Van itt még néhány változat a témára... vagy lehet, hogy csak ismétlés? Sebaj, az meg csak hasznos lehet :)

Gerecsei gyors

A lap tetejére




Bejegyezte: akombakom - 2011/12/08 17:13:23


Na akkor már én is megosztom szerény válogatásomat...


Gerecse OKT


Üdv.

Ákos

A lap tetejére




Bejegyezte: Cinka - 2011/12/13 22:53:16


Erka, szívemből szóltál, ebben az évben jónéhányszor néztem/inkább nem néztem meg fotóalbumokat olyan túrákról, amikre nem jutottam el... Ahogy soraidat olvastam, rendesen belesajdultam :-)

Hálás vagyok a sorsomnak, hogy ezt nem kellett lemondanom, és remélem, hamarosan találkozunk valami hasonló Úton :-)

A Kecskerágók Színei legyenek Veled :-)





--------------------------------------------------------------
Ha mindig azt teszed, amit eddig is tettél, akkor mindig azt kapod, amit eddig is kaptál.
A lap tetejére
2024/03/29



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.