Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Oldal:  1 | 2 | Következő >  Utolsó >>
Összes Megtekintés: 8616 - Összes Válasz: 10

Bejegyezte: Peregrina79 2012/04/26 09:57:11


Kérdés előtt, azért olvasd el a Gyik-ot:

http://www.turatars.com/turatars-gyik

Hány képet lehet felvinni a Galériámba?
Milyen böngésző/k-re van optimalizálva a Túratárs weboldal?
Kb. mikor és miben fog változni az oldal, akár kinézetre, akár menükben, stb.






Bejegyezte: Moderator - 2012/05/05 09:29:25


Szia, nincs korlatozva a kepfeltoltes.
Firefox, Chrome bongeszo alatt erdemes hasznalni.
Sok valtozas lesz. :)

A lap tetejére




Bejegyezte: Peregrina79 - 2012/05/05 16:54:41


Melyek azok a funkciók, melyek nem láthatóak azok számára, akik nem fizettek tagdíjat? Melyeket nem látja ő saját maga, s használni sem tudja?

A lap tetejére




Bejegyezte: Peregrina79 - 2012/05/06 21:54:55


Néhány túratárs tagnak eltüntek a képei. Miért? Mert még nem előfizető, s ezen elérhetősége számára megszünt? Mert én látom a képeiket.

A lap tetejére




Bejegyezte: evaka - 2012/07/16 22:31:05


Én átutaltam a tagdijat mégsem lett "aktivizálva a profilom"-mi lehet a gond?

Köszi

A lap tetejére




Bejegyezte: Peregrina79 - 2012/07/17 10:10:53


Tagsági díj beérkezéséről kaptál visszaigazolást?

A tagsági díj beérkezése után, emailben értesítenek a tagság aktiválásáról és a számlát is emailben kapod meg.

GYIK:

http://www.turatars.com/turatars-gyik

info@turatars.com e-mail címre is írd meg mindezt, amit most ide a Fórumba. Biztos vagyok benne, hogy utána néznek problémádnak. Kérlek, légy türelemmel!

Mi a baj a profiloddal? Milyen változásokat látsz, s mit nem látsz?




evaka írta:

Én átutaltam a tagdijat mégsem lett "aktivizálva a profilom"-mi lehet a gond?

Köszi

A lap tetejére




Bejegyezte: sanzi89 - 2012/11/12 14:26:14


Üdv.


Valaki leírná, hogy hogyan tudok egy meglévő csoporthoz csatlakozni? Sehol nem találom a módját. 

Köszi!

A lap tetejére




Bejegyezte: Peregrina79 - 2012/11/16 09:28:37


Csoportok-Túracsoportok kategóriánként: Megkeresed a megfelelő csoportot, nyisd ki teljesen, s a csoport neve alatt egy olyan fül van, hogy CSATLAKOZÁS. Erre Klikk


sanzi89 írta:

Üdv.


Valaki leírná, hogy hogyan tudok egy meglévő csoporthoz csatlakozni? Sehol nem találom a módját. 

Köszi!

A lap tetejére




Bejegyezte: sanzi89 - 2012/11/16 11:17:26


Köszi! Kiszúrta a szemem, de nem vettem észre.

A lap tetejére




Bejegyezte: Joule - 2013/01/22 15:39:17


Helló!

Szeretném átutalni a számlátokra az éves díjjat, de egy kisebb malőrt követtem a folyamat során. Rossz e-mailcímet adtam meg. Így a várt értesítőt nem kapom meg.

Hogyan lehetne megoldani ezt? A számlaszámot ismerem és át is tudom utalni rá a pénzt, de azt sajnos nem tudom, hogy a levélben, amit a rosszul megadott címre küldtetek volna volt-e link, amiben megerősítem a vásárlási szándékomat.

Üdv.

Szabolcs (Joule)

A lap tetejére
2024/03/29
Oldal:  1 | 2 | Következő >  Utolsó >>



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.