Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 4708 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: Gava 2012/06/26 17:28:37


Hali Mindenkinek.
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mi a véleméyetek a Sumsung B2100 és a Samsung 2710 telefonokról. Akinek már volt azoktól tapasztalat várok, akiknek meg még nem azoktól segítséget, hogy érdemes-e ilyenre beruházni vagy inkább legyen egy okosabb, de törékenyebb darab?





Bejegyezte: Sierra - 2012/07/02 17:30:06



Gava írta:

Hali Mindenkinek.
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mi a véleméyetek a Sumsung B2100 és a Samsung 2710 telefonokról. Akinek már volt azoktól tapasztalat várok, akiknek meg még nem azoktól segítséget, hogy érdemes-e ilyenre beruházni vagy inkább legyen egy okosabb, de törékenyebb darab?

Hali!

Sokáig szemezgettem egy ilyen Zamzung telóval (2100), de aztán mégsem olyat választottam, hanem a NÓkia 3700-at. Nem gumi aborítása, viszont egész jól bírja a gyűrődést. De, mivel "buta" szegény, leváltottam egy "okosra" ami a motorola Defy. Az is jól bírja a gyűrődést, strapabíró darab. Persze nem teszteltem úgy, mint a róla letölthető némely videoban van... Ezek az én tapasztalataim.





--------------------------------------------------------------
Túramenő Zöldkalapos Pampalíni
A lap tetejére




Bejegyezte: Gava - 2012/07/05 11:54:47


Köszönöm a segítséget.

A lap tetejére
2024/04/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.