Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 8542 - Összes Válasz: 6

Bejegyezte: AcAron 2012/07/03 15:30:03


Ismét indulunk a Mont Blancra, julius 29.-én a tavalyi sikeres mászás után.  Ha van valakinek kedve velünk tartani szivesen tájékoztatom mindenről. Útleírás, felszerelés lista, stb. Várom az érdeklődöket!





Bejegyezte: feri - 2012/07/04 19:16:33


Szia! 

Írnál részletesebben a túráról?   Augusztusra tervezel valamit?

 Köszönöm és szia!!

A lap tetejére




Bejegyezte: AcAron - 2012/07/05 11:18:29


Ez a túra átnyulik augusztusra, vagyis augustus 10.-éig. Azutan már csak idehaza túrázgatunk.

Van teljes programunk, napi részletességre lebontva, hol alszunk, mekkora távot kell megtegyünk stb. A tavalyi túrát alapul véve, egy hasonlót szeretnenk megvalósitani.

Ha komolyabban erdekel, mailen atküldöm!

Üdv

A lap tetejére




Bejegyezte: spartan74 - 2013/02/05 11:09:08


Szia, érdekelne a mászás, légyszives küldj egy részletes programot, ha van árkalkulációval: zolib74 kukac gmail.com köszi

Zoli

A lap tetejére




Bejegyezte: spartan74 - 2013/02/05 15:20:47


na benéztem az évet :-)

A lap tetejére




Bejegyezte: justin03 - 2013/03/14 13:39:47


Én is megörültem. De aztán... Hát igen pedig kíváncsi lettem volna! Remélem tervez valaki idén is.





--------------------------------------------------------------
Hegyek szerelmese
A lap tetejére




Bejegyezte: mertek - 2014/04/02 21:03:14


Engem is érdekelnének a részletek. Megteszed, hogy elküldöd?

Endre (mertek@freemail.hu)

A lap tetejére
2024/04/20



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.