|
[-] |
|
Címkék: D
Blog megtekintése 621 - 625 ennyiből: 627.
| Oldal:
|
|
|
125 |
|
Szeretném népszerűsíteni a kerékpáros túrázást. Röviden leírnám két utóbbi utamat: 1./ Balatonfelvidék - Kis-Balaton: első nap utazás vonattal a Déliből Ajkáig, innen bicajjal Padragkút - Pula - Kapolcs - Diszel - Salföld - Ábrahámhegy, könnyű 40 km-es út, kevés emelkedővel. Második nap: Badacsonytomaj - Keszthely - Fenékpuszta, végig a Balaton Körút kerékpárúton 40 km. Tovább még 2 km Balatonszentgyörgyig, onnan vonattal haza. Kitérő: Fenékpus... Még több
Hát izgalmas volt a tegnapi nap... Reggel 6-kor keltem, egyszerűen nem bírtam már aludni... Gyorsan összerámoltam a cuccost - nem tartott sokáig, hisz alig vittem valamit: - egy fejlámpa, egy hátsó villogó, egy láthatósági mellény, egy esőkabát - felhőrémisztőnek, másfél liter ivóvíz, egy fényképezőgép és egy gps rögzíteni a nyomvonalat. Mindez bele is fért a kormánytáskába. A szerszámkészle... Még több
”Magashegy 25” teljesítménytúra a Felsővadászi Diáksport Egyesület szervezésében táv: 28 km; szint: 550 m; szintidő: 8 óra; MTSZ 53 pont ... Még több
Túra és kultúra Vasárnap a gimnáziumi barátnőimmel egy laza kis sétát tettünk a Börzsönyben. Diósjenőről indultunk és oda is tértünk vissza. Előtte való nap, a Kulturális Örökség Napján megnézetük az Ibl Miklós tér alatt nemrég feltárt ciszternákat, az Országos Levéltárt és a Mátyás-templomot. Délután megnéztük a Ludwig Múzeumban a Robert Capa kiállítást, utána pedig meghallgattuk a Pannon Filharmonikusok hangversenyét. Nagyon mozgal... Még több
"Vadrózsa 30" teljesítménytúra a Hérics Természetjáró Egyesület szervezésében táv: 29.4 km; szint: 890 m; szintidő: 9 óra; MTSZ 62 pont Zsuzsával vonattal mentünk Hatvanig és onnan külön busszal Rózsaszentmártonig. Szép, napos, meleg időnk volt. Az útvonal: Rózsaszentmárton; Kopasz-oldal; Somlyó-heg... Még több
| Oldal:
|
|
|
125 |
|
|