Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE

<< Első  < Előző | Oldal:  2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Összes Megtekintés: 59465 - Összes Válasz: 50

Bejegyezte: csutora - 2014/06/05 10:43:36

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata Hanwag Alaska megfelelő méret kiválasztásában? Neten rendelve vettem egyet, de túl nagynak érzem és hezitálok, hogy visszaküldöm kicserélve eggyel kisebbre. 28 cm a lábam, ez a cipő 28,8-29 cm (UK:9), de kicsit félek, hogy az eggyel kisebb meg már kicsi lesz.

(Természetesen felpróbáltam boltban mindkét méretet, ott ez a nagyobb tűnt nyerőnek, de amit neten rendeltem, az szerintem nagyobb, bővebb - gondolom azért nem egyformák, mert részben kézzel készítik. Teljesen tanácstalan vagyok...)

Köszi:

Csutora

A lap tetejére

Bejegyezte: lucretia - 2014/09/28 14:55:54

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy milyen túrabakancsot vegyek. Az elmúlt 10 évben egy La Sportiva Tibet volt a társam jóban-rosszban, de igencsak kinőttem és 25 km megtétele után már elviselhetetlenül nyom elöl-hátul…
Amire használnám a túrabakancsot: közép- és hosszútávú teljesítménytúrák, akár több hetes nagyhátizsákos túrák, Alpokban, Káprátokban, Tátrában mászkálás és persze kisebb kirándulások és terepgyakorlatok… Mit ajánlotok?
Üdv,
Lucretia

A lap tetejére

Bejegyezte: Zulfi - 2014/10/29 23:22:34

A Mallory - ról a Király utcában mit gondoltok? Jó hely alap túra felszerelés vásárláshoz? Vagy hol keressek?

A lap tetejére

Bejegyezte: ljubityel - 2015/03/14 18:47:39

Szia!

Inkább az én módszeremről írok röviden:
Szerintem kevés, de igazán profi cuccra van szükség. Nézz körül - akár a Malloryban is - és utána irány a NET! Szinte minden márka minden terméke megtalálható a plázákban lévő sportboltokban, csak nagyon drágán. Ezért itt csak felpróbálom és ellenőrzöm, melyik méret lenne a megfelelő. A NET-ről átlagban 25%kal olcsóbban megkapom ugyanazt!

Üdv

ljubityel

Zulfi írta:

A Mallory - ról a Király utcában mit gondoltok? Jó hely alap túra felszerelés vásárláshoz? Vagy hol keressek?

A lap tetejére

Bejegyezte: csomii - 2019/04/01 09:52:53

Üdv!

Volt már hasonló bejegyzés, de több mint 5 éves így hát veszem a bátorságot rákérdezni.

Karrimor bakancsokról lenne szó

• Ki használ hazai túrákra?
  • Mennyire megbízható?
  • Mennyire vízálló?
  • Mennyire lélegzik jól a cipő?
  • Milyen terepet bír jobban? Száraz vagy nedves? Köves, föld vagy egyéb?

Bármi tapasztalat jól jönne nekem.

Eddig egy belépő szintű Gelert bakkancsot használtam, de rájöttem, hogy váltanom kell.

Köszi előre is!

A lap tetejére
2019/06/25
<< Első  < Előző | Oldal:  2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.